درباره ما

پیوند پلیمر کیمیا

شرکت پیوند پلیمر با هدف تولید انواع مستربچ و کامپاندهای مهندسی در زمینه مصنوعات پلیمری از قبیل صنعت نساجی ،قطعات تزریقی ، لوله های آبرسانی ، نوار های آبیاری قطره ای، فیلم و … فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و مجموعه ای از برترین متخصصان صنعت پلیمر و پیشرفته ترین ماشین آلات تولید مستربچ را در محیطی کاملا علمی و به روز جهت رشد و بالندگی فراهم نموده است . 

مشتری مداری و احترام به خواسته های مشتری از اولویتهای اصلی این مجموعه می باشد و این شرکت افتخار دارد در راستای نیاز های صنعت پلاستیک در زمینه های ذیل همکاری های لازم را فراهم آورد :

سفارش ساخت انواع مستربچ در پایه های پلیمری مختلف 

سفارش ساخت مستربچ بر اساس نمونه مورد نظر مشتری با مهندسی معکوس و با افزودنیهای مورد نیاز در صنعت پلاستیک   

آزمایشگاه کنترل کیفی

شرکت پیوند پلیمر با هدف تولید انواع مستر بچ و کامپاندهای مهندسی در زمینه مصنوعات پلیمری از قبیل صنعت نساجی ،قطعات تزریقی ، لوله های آبرسانی ، نوار های آبیاری قطره ای، فیلم و ... فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و مجموعه ای از برترین متخصصان صنعت پلیمر و پیشرفته ترین ماشین آلات تولید مستربچ را در محیطی کاملا علمی و به روز جهت رشد و بالندگی فراهم نموده است . مشتری مداری و احترام به خواسته های مشتری از اولویتهای اصلی این مجموعه می باشد و این شرکت افتخار دارد در راستای نیاز های صنعت پلاستیک در زمینه های ذیل همکاری های لازم را فراهم آورد : سفارش ساخت انواع مستربچ در پایه های پلیمری مختلف سفارش ساخت مستر بچ بر اساس نمونه مورد نظر مشتری با مهندسی معکوس و با افزودنیهای مورد نیاز در صنعت پلاستیک

تحقیق و توسعه

شرکت پیوند پلیمر جهت نوآوری در صنعت پلیمر و به روز کردن دانش فنی و جلب رضایت کامل مشتری، تیم مجربی را متشکل از متخصصان کارآزموده صنعت پلیمر و با مدارک دانشگاهی مرتبط در راستای تحصص بخشیدن به اهداف کلان شرکت تشکیل داده است. ما افتخار میکنیم که قادریم محصولی مطابق با نمونه و یا مطابق با دیتاشیت ارائه شده و یا حتی متناسب با شرایط و با مهندسی معکوس، مواد آن را دقیقا شبیه ساری و با خواس یکسان با نمونه ارسال شده توسط مشتری، تولید و ارائه نمائیم.

تولیدات

تولیدات این شرکت شامل مستربچ های رنگی ، سفید ، مشکی و افزودنی های پلیمری شامل آنتی یووی، آنتی اکسیدانت، آنتی بلاک، براق کننده، روان کننده و ... می باشد که همگی این محصولات با پلیمرهای مختلف تولید می گردد و با برند pepoxi روانه بازار میگردد. این شرکت در کنار تولید مستربچ های رنگی ، یکی از اصلی ترین مراکز تولید مستربچ کرین بلاک جهت تولید نوار های آبیاری قطره ای و ورق های ژئوممبران می باشد که فورمولاسیون جدید و با کد اختصاصی تمامی مشکلات تولید کنندگان این صنعت از قبیل پارگی، نقطه زدن، فیلتر گرفتگی و سایر مشکلات را مرتفع ساخته است.

جناب آقای  سید وحید حسینی فشارکی

سمت : مدیر عامل

متولد : ۱۳۶۳

مدرک تحصیلی :   مهندسی پلیمر

زمینه های تخصصی  : آمیزه سازی پلیمر ها – کنترل فرآیند های صنعتی

 

آقای
ایمان رنگرز

سمت : مدیر امور مالی
متولد : ۱۳۶۹
مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد حسابداری
زمینه های تخصصی : امور مالی ، حسابداری ، مدیریت صنعتی و کارشناس مالیاتی http://imanrangraz.ir